МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЛУГАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
  ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ
"ДОНБАСЬКИЙ АГРАРНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЛНАУ"
м. Костянтинівка

На головну Контакти... ...Ліцензія АE №636137 від 27.04.2015
На головну
 

ВСП ДАФК ЛНАУ м.Слов'янськ

Календар
«    Февраль 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28 
 
 

Пpoгнoз мaгнитныx буpь
подробнее...

 
Архів новин
Сентябрь 2022 (6)
Август 2022 (1)
Июль 2022 (4)
Июнь 2022 (4)
Май 2022 (2)
Апрель 2022 (1)
 
Діяльність «гарячих ліній»
Урядова горяча лінія

Урядова горяча лінія

Національна «Гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми і гендерної дискримінації ГО 'Ла Страда-Україна'

Національна дитяча «Гаряча лінія» з питань запобігання насильства в сім’ї та захисту прав дітей ГО 'Ла Страда-Україна'
 
Ключевые теги:
 
Ми-здорове покоління Мы в Париже Новорічна дискотека Новорічна казка Світ чистої води Ярмарок професій бінар земправо день волонтерства мандрівка Євросоюзом
 

 
Лабораторний корпус

ОГОЛОШЕННЯ


27-02-2022, 19:14 Шановні студенти, викладачі!

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 25.02.2022 року № 1/3276-22, наказу по Коледжу № 60 від 28.02.2022 року з 28 лютого по 12 березня 2022 року у закладах  освітиі в нашому Коледжі оголошено канікули. Зберігайте спокій. Будьте на зв'язку з класними керівниками. Слідкуйте за інформацією  на нашому сайті. Всім миру та добра! Бережіть себе!

В.о. директора ВСП «ДАФК ЛНАУ» Олена ВОРОНЦОВА

 


24-02-2022, 15:34 РОЗ'ЯСНЕННЯ ЩОДО РОБОТИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ У МЕЖАХ ПРАВОВОГО РЕЖИМУ ВОЄННОГО СТАНУ

 

       Сьогодні, 24 лютого 2022 року, в Україні введено воєнний стан. Президент підписав Указ №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», який підтримано Верховною Радою.

         Воєнний стан запроваджено з 5:30 24 лютого 2022 року строком на 30 діб. Воєнний стан – це особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності, територіальній цілісності та передбачає надання відповідним органам державної влади, військовому командуванню, військовим адміністраціям і органам місцевого самоврядування повноважень, необхідних для відвернення загрози, відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, а також тимчасове обмеження конституційних прав і свобод людини та громадянина, прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії цих обмежень.

        МОН закликає громадян зберігати спокій і розсудливість. Всі заклади освіти, за можливості, здійснюють навчання в дистанційній формі. Ми просимо Вас залишатися вдома.

        З метою забезпечення відповідного режиму діяльності функціональної підсистеми пропонується керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних державних адміністрацій, закладів вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти, підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління МОН, забезпечити:

 • надання освітніх послуг у встановлених обсягах, відповідно до визначених освітніх програм і планів, а також здатності швидкого відновлення освітнього процесу;
 • виконання заходів планів цивільного захисту на особливий період;
 • готовність до здійснення оповіщення органів управління та сил цивільного захисту, учасників освітнього процесу та працівників про виникнення надзвичайної ситуації; інформування про межі поширення, наслідки, способи та методи захисту, а також дії у зоні можливої надзвичайної ситуації;
 • уточнення та здійснення заходів щодо захисту учасників освітнього процесу, працівників підприємств, установ, організацій і прилеглих територій у разі виникнення надзвичайних ситуацій;
 • готовність наявних сил і засобів цивільного захисту, можливість залучення додаткових сил і засобів у разі виникнення надзвичайних ситуацій;
 • створення та використання об’єктових матеріальних резервів для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій і ліквідації наслідків;
 • негайне інформування про загрозу виникнення надзвичайних ситуацій, порушення функціонування суб’єктів освітньої діяльності або загрозу припинення надання освітніх послуг органів управління освітою та цивільного захисту обласних державних адміністрацій, територіальних органів Служби безпеки, Державної служби з надзвичайних ситуацій і МОН;
 • у разі безпосередньої загрози життю та здоров’ю учасників освітнього процесу на об’єктах освіти вводити в дію Плани евакуації закладів освіти.

Керівникам закладів вищої освіти:

 • перевести в готовність об’єктові формування цивільного захисту до дій за призначенням у взаємодії з територіальними формуваннями цивільного захисту щодо проведення великих обсягів робіт із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, у тому числі тих, що виникли внаслідок воєнних (бойових) дій чи терористичних актів, а також проведення відновлювальних робіт на власних об’єктах;
 • бути в готовності за рішенням місцевих держадміністрацій, міських рад у містах обласного значення та за особистою згодою залучити власні об’єктові формування цивільного захисту до виконання завдань за призначенням на об’єктах інших суб’єктів господарювання чи на визначених територіях.

            Крім цього, презентовано оновлений довідник «У разі надзвичайної ситуації або війни», в якому зібрані поради, як захистити себе у кризовій ситуації.

           Звертаємося до всіх громадян і просимо орієнтуватися на офіційні повідомлення державних органів влади України, Нацполіції, РНБО, Міноборони, місцевих органів влади та не ігнорувати рекомендації:


21-02-2022, 14:23 ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Сьогодні, коли наша країна переживає важкі часи, ми повинні пам’ятати і вшановувати тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність України. Подвиг Героїв Небесної Сотні має визначне значення для нашої Батьківщини. Перш за все, вони віддали своє життя за те, щоб кожен наш новий день був сповнений свободи, надії та світла.

День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Серед учасників тих трагічних подій є і наші земляки: відомий політичний діяч, поет Майдану М. Джміль; учасники костянтинівських Майданів, священик, капелан української греко-католицької церкви отець Віталій; доброволець, учасник битви під Іловайськом,  той, хто у 1991 році підняв державний прапор над Костянтинівкою, І. Резенко; поет, який зробив фото-свідчення київського Майдану, М. Мілян та його колега по літоб’єднанню «Дзеркало» А. Сущев.

У ВСП «ДАФК ЛНАУ» пам’ять Героїв Небесної Сотні вшановується не тільки 20 лютого, а й під час інших пам’ятних дат України. Влаштовуються зустрічі з військовослужбовцями, ветеранами АТО, працівниками військомату та військової комендатури міста Костянтинівка. Студенти вітають військовослужбовців з професійними святами, пишуть листівки, презентують подарунки.

Ми завжди пам’ятаємо, що Небесна Сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і вдячність за все, що її бійці зробили для нас. Вони пожертвували своїм життям за щастя майбутніх поколінь, за кращу долю для своєї держави.

   


21-02-2022, 14:20 З Днем Рідної мови

 Сьогодні відзначається Міжнародний день рідної мови - свято, засноване ЮНЕСКО в 1999 році. Головна мета цього дня - підтримати самобутність та важливість кожної мови та її важливість для народу. Недарма кажуть, що після відмови від рідної мови нація вмирає, адже мова містить історію та культуру держави. Мовне питання досі є дуже актуальним в Україні та викликає безліч суперечок. 

Сьогодні, у міжнародний день рідної мови, свято української мови - одного з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може пишатися наш народ. Як море починається з річки, так українське слово – з писемності. Наше слово набирало сили на пергаментах Нестора-Літописця, шліфувалося у творах Григорія Сковороди, Івана Мазепи, поглиблювалось під пером Івана Котляревського, особливо Тараса Шевченка, удосконалювалося пізніше І. Нечуєм-Левицьким, П. Мирним, М. Коцюбинським, Л. Українкою та багатьма іншими видатними українцями. Вітаю вас, дорогі друзі, з міжнародним днем рідної мови. Нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом.

Щастя вам, добра, нових здобутків в ім’я України!


16-02-2022, 12:30 День Єднання України

Указом президента України  16 лютого було оголошено Днем єднання України. Студенти нашого коледжу приєдналися до святкування разом з усім українським народом.  Вони привітали всіх зі святом і  проспівали гімн України.


9-02-2022, 12:15 Анкетування студентів

   


8-02-2022, 11:58 Щодо масових мінувань закладів освіти

 


7-02-2022, 12:38 Вакцинація: Бустерна доза

 


4-02-2022, 11:52 Випускники спеціальності «Садово-паркове господарство» сказали: «До побачення!» рідному коледжу

2 лютого випускники спеціальності «Садово-паркове господарство»  сказали: «До побачення!»  рідному коледжу. Своїм друзям, своїм улюбленим, неповторним, а іноді суворим і непередбаченим,  але таким дорогим їхньому серцю людям, своїм  викладачам.  Це свято зібрало всю нашу дружню коледжанську родину.  Випускників привітали виконуюча обов’язки директора коледжу Воронцова О.М., завідувач відділенням «Аграрні та будівельні науки» Байбара О.А., куратор випускної групи Патутіна В.К., і, звичайно ж, студенти 1 та 2 курсів, які підготували концертну програму.

Серця випускників переповнені сотнями почуттів - п’ятеро з них отримали дипломи з відзнакою!

Позаду все:  перерви і дзвінки

І сесій щедра сівозміна.

І прийдуть інші вам усім на зміну.

А ви тепер уже випускники!

Дорогі випускники! Кожен з вас має свою найзаповітнішу мрію. Цінуйте її, боріться за неї! І нехай поруч з вами крокують: Віра, Надія і Любов!  Ви вступаєте у нове життя. Нехай на вашій довгій життєвій ниві завжди будуть хліб і сіль. Шануйте батька й матір, які дали вам життя і ростили вас. Шануйте своїх викладачів, які дали вам знання і прагнули виховати вас чемними і добрими людьми. Любіть свій край. Чесно і гордо несіть ім’я – людина. Не забувайте, що ви вчилися для того, щоб розум, серце і свої фахові знання віддати людям.

В добру путь, випускники! 


4-02-2022, 11:49 Захист дипломних проектів

30-31 січня у нашому коледжі відбувся захист дипломних проектів студентами відділення «Аграрні та будівельні науки» спеціальності 206 «Садово-аркове господарство».

Дипломний проект – це кваліфіковане навчально-наукове дослідження студента, яке виконується на завершальному етапі навчання. Він має комплексний характер і пов’язаний з використанням набутих студентом знань, умінь ти навичок зі спеціальних дисциплін.

Студенти групи С-46 в своїх роботах презентували власні проектні пропозиції щодо облаштування скверів, садиб, дитячих майданчиків, шкіл, храмів та садово-паркових об’єктів.

Екзаменаційна комісія високо оцінила представлені дипломні проекти та доповіді випускників.

Колектив коледжу бажає випускникам успіхів, кар’єрного росту, подальшого творчого злету для реалізації проектів у ландшафтному дизайні.

 


 
Гуртожиток
Панель управління
 

Популярні статті
 • Зарахування на навчання
 • Зарахування на навчання
 • Рейтингові списки
 • З Днем вчителя!


 • Опит
  Вы учитесь на  Показать все опросы
   
   

  Адреса: ВСП "ДАФК ЛНАУ", 85103, вул. Учбова, 1, м. Костянтинівка, Доsнецька обл. 8 (06272) 98785; 98722; 98783 fax: 8 (06272) 98721 E-mail: donb.collage@lnau.edu.ua