МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЛУГАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
  ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ
"ДОНБАСЬКИЙ АГРАРНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЛНАУ"
м. Костянтинівка

На головну Контакти... ...Ліцензія АE №636137 від 27.04.2015
На головну
 

ВСП ДАФК ЛНАУ м.Слов'янськ

Календар
«    Декабрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
 

Пpoгнoз мaгнитныx буpь
подробнее...

 
Архів новин
Январь 2022 (3)
Декабрь 2021 (20)
Ноябрь 2021 (15)
Октябрь 2021 (3)
Сентябрь 2021 (8)
Август 2021 (1)
 
Діяльність «гарячих ліній»
Урядова горяча лінія

Урядова горяча лінія

Національна «Гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми і гендерної дискримінації ГО 'Ла Страда-Україна'

Національна дитяча «Гаряча лінія» з питань запобігання насильства в сім’ї та захисту прав дітей ГО 'Ла Страда-Україна'
 
Ключевые теги:
 
Ми-здорове покоління Мы в Париже Новорічна дискотека Новорічна казка Світ чистої води Ярмарок професій бінар земправо день волонтерства мандрівка Євросоюзом
 

 
Лабораторний корпус

ОГОЛОШЕННЯ


23-12-2021, 14:18 Тематична гра-вікторина до свята Святого Миколая: «Йде світом Святий Миколай, ти добром його зутрічай!»

Напередодні свята 17 грудня 2021 р. викладач Байбара О.А. провела відкритий тематичний захід «Йде світом Святий Миколай, ти добром його зутрічай!» для всіх бажаючих студентів та викладачів.

Метою проведення казкової гри було ознайомлення студентів із святом Святого Миколая; виховування любові й поваги до традицій та обрядів рідної України. Під час заходу викладач створила атмосферу добра і дружби, позитивний емоційний настрій.  

До свята завітали казкові гості янгол, чортеня та Святий Миколай. Студенти із задоволенням відповідали на питання казкових героїв, відгадували загадки та отримували солодкі подарунки від Святого Миколая.

Існує повір’я: якщо в ніч на Святого Миколая загадати заповітне бажання, то святий його обов’язково виконає.

Наприкінці свята викладач побажала всім присутнім, щоби їх бажання збувалися протягом життя. Закінчили свято піснею.

Заняття було проведено на високому рівні педагогічної майстерності викладача.

 


23-12-2021, 14:08 Відкритий тематичний захід на «Переваги органічного землеробства»

У рамках проведення тижня циклової комісії агрономічних дисциплін 16 грудня 2021 року  викладач  першої кваліфікаційної категорії  Веревейко В.В.  провела зі студентами групи А-31 відкритий тематичний захід з дисципліни «Землеробство» на тему: «Переваги органічного землеробства».

Усі студенти коледжу приймали активну участь, підготували цікаві доповіді, були активними на занятті. Викладач ознайомив студентів молодших курсів з галуззю сільського господарства - землеробство.

Закінчили проведення тематичного заходу переглядом пізнавальних і цікавих відеофільмів та підведенням підсумків.

 


23-12-2021, 14:05 Відкрите заняття з дисципліни «Захист рослин»

Продовжуючи низку відкритих заходів тижня циклової комісії агрономічних дисциплін, 15 грудня відбулося відкрите заняття з дисципліни «Захист рослин» на тему: «Фітофармакологічний метод боротьби» зі студентами групи А–31 спеціальності «Агрономія».

Викладач вищої кваліфікаційної категорії Карпов Г.А. ознайомив студентів з перевагами та недоліками хімічного методу, існуючими препаративними формами пестицидів та способами їх застосування.

Карпов Г.А. продемонстрував студентам зразки препаратів – гербіцидів, фунгіцидів, інсектицидів;  розповів про способи їх застосування  та дози.

На занятті був представлений та розглянутий широкий асортимент довідкової літератури.  Наприкінці відкритого заходу, з метою закріплення матеріалу, був переглянутий відеофільм «Компанія Bayer», після якого студенти разом з викладачем обговорювали та ділилися своїми враженнями.

  


23-12-2021, 13:54 Педагогічний досвід викладача агрономічних дисциплін Патутіной В. К.

З метою ознайомлення з педагогічною майстерністю викладачів спецдисциплін 13 грудня проведено відкритий тематичний захід «Ті, що ведуть до успіху» для студентів груп АБ-11, АБ-21. Голова циклової комісії Патутіна В.К. представила студентам викладачів агрономічних дисциплін.

Серед студентів було проведено конкурс на знання прислів’їв про овочі та  фрукти, а також використанні їх в народній медицині.

Викладачем були використані ігрові методи, які допомагають студентам підвищіти рівень засвоєння матеріалу.

14 грудня  викладач Патутіна В.К. провела зі студентами групи А-41 відкрите заняття з дисципліни «Економіка сільського господарства» на тему: «Економічні результати та ефективність діяльності підприємств».

Студенти,  розгадуючи  ребуси, відповідаючи на  бліц - опитування,  актуалізували опорні знання, розв’язували задачі, розраховували показники економічної ефективності виробництва продукції рослинництва, діяльності підприємства, ефективності господарських заходів; робили аналіз та формували висновки. А ще дізнались цікаві факти: про Всесвітній день економіста, першу жінку-міліонера, випуск грошей.

Заняття було проведено на високому професійному рівні.

 


23-12-2021, 13:30 Знайомство з сайтом Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти

Шановні учасники ЗНО!

Розпочинаємо знайомство з сайтом Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти та його соціальними мережами!

Нам дуже хочеться, щоб інформація з сайту

допомогла Вам у підготовці до ЗНО.

А по завершенню знайомства ми запропонуємо декілька пошукових завдань.

 

Адреса нашого сайту - https://test.dn.ua/

Саме тут, за вкладкою до меню ЗНО/ДПА, розміщується актуальна інформація з питань зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року та пробного ЗНО. Сторінки адаптовані до мобільних додатків.


 
Гуртожиток
Панель управління
 

Популярні статті
 • Новорічна конкурсна розважальна програма для студентів
 • Рейтинги успішності студентів за І семестр 2021-2022 н.р.
 • ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ!
 • День Соборності України


 • Опит
  Вы учитесь на  Показать все опросы
   
   

  Адреса: ВСП "ДАФК ЛНАУ", 85103, вул. Учбова, 1, м. Костянтинівка, Доsнецька обл. 8 (06272) 98785; 98722; 98783 fax: 8 (06272) 98721 E-mail: donb.collage@lnau.edu.ua