МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЛУГАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
  ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ
"ДОНБАСЬКИЙ АГРАРНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЛНАУ"
м. Костянтинівка

На головну Контакти... ...Ліцензія АE №636137 від 27.04.2015
На головну
 

ВСП ДАФК ЛНАУ м.Слов'янськ

Календар
«    Декабрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
 

Пpoгнoз мaгнитныx буpь
подробнее...

 
Архів новин
Ноябрь 2022 (6)
Октябрь 2022 (2)
Сентябрь 2022 (6)
Август 2022 (1)
Июль 2022 (4)
Июнь 2022 (4)
 
Діяльність «гарячих ліній»
Урядова горяча лінія

Урядова горяча лінія

Національна «Гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми і гендерної дискримінації ГО 'Ла Страда-Україна'

Національна дитяча «Гаряча лінія» з питань запобігання насильства в сім’ї та захисту прав дітей ГО 'Ла Страда-Україна'
 
Ключевые теги:
 
Ми-здорове покоління Мы в Париже Новорічна дискотека Новорічна казка Світ чистої води Ярмарок професій бінар земправо день волонтерства мандрівка Євросоюзом
 

 
Лабораторний корпус

ОГОЛОШЕННЯ


28-12-2021, 14:00 Новорічна конкурсна розважальна програма для студентів

Напередодні Нового 2022 року у Донбаському аграрному фаховому коледжі  відбулася новорічна конкурсна розважальна програма для студентів. Всі разом вони зібралися для того, щоб з веселим настроєм, із чарівними посмішками зустріти найвеселіше, найщасливіше свято – прихід Нового року.  За звання «Найкреативніших Діда Мороза та Снігуроньки» змагалися чотири пари студентів. Конкурсанти  доклали всіх зусиль, показали всі свої таланти для здобуття перемоги.  Між конкурсами студенти розважали присутніх танцями та піснями. Вболівальники були дуже активними, підтримували конкурсантів оплесками та вигуками. Журі довелося попрацювати! І, нарешті, зроблено нелегкий вибір: звання Діда Мороза та Снігуроньки отримали студенти ІІІ курсу Єгурнов Єгор та Шорнікова Вікторія. Вони вбралися у костюми Діда Мороза та Снігурки і привітали всіх присутніх з Новим роком та вручили подарунки учасникам конкурсів.

Після конкурсної програми була дискотека, де молодь «відірвалсь по повній»: танцювали, співали пісні, веселилися так як можуть тільки студенти!

Шановні викладачі, працівники та студенти нашого коледжу! Ми вітаємо всіх з Новим роком! Бажаємо всім міцного здоров’я, гарного настрою, здійснення всіх заповітних бажань, веселих Різдвяних свят!


23-12-2021, 14:18 Тематична гра-вікторина до свята Святого Миколая: «Йде світом Святий Миколай, ти добром його зутрічай!»

Напередодні свята 17 грудня 2021 р. викладач Байбара О.А. провела відкритий тематичний захід «Йде світом Святий Миколай, ти добром його зутрічай!» для всіх бажаючих студентів та викладачів.

Метою проведення казкової гри було ознайомлення студентів із святом Святого Миколая; виховування любові й поваги до традицій та обрядів рідної України. Під час заходу викладач створила атмосферу добра і дружби, позитивний емоційний настрій.  

До свята завітали казкові гості янгол, чортеня та Святий Миколай. Студенти із задоволенням відповідали на питання казкових героїв, відгадували загадки та отримували солодкі подарунки від Святого Миколая.

Існує повір’я: якщо в ніч на Святого Миколая загадати заповітне бажання, то святий його обов’язково виконає.

Наприкінці свята викладач побажала всім присутнім, щоби їх бажання збувалися протягом життя. Закінчили свято піснею.

Заняття було проведено на високому рівні педагогічної майстерності викладача.

 


23-12-2021, 14:08 Відкритий тематичний захід на «Переваги органічного землеробства»

У рамках проведення тижня циклової комісії агрономічних дисциплін 16 грудня 2021 року  викладач  першої кваліфікаційної категорії  Веревейко В.В.  провела зі студентами групи А-31 відкритий тематичний захід з дисципліни «Землеробство» на тему: «Переваги органічного землеробства».

Усі студенти коледжу приймали активну участь, підготували цікаві доповіді, були активними на занятті. Викладач ознайомив студентів молодших курсів з галуззю сільського господарства - землеробство.

Закінчили проведення тематичного заходу переглядом пізнавальних і цікавих відеофільмів та підведенням підсумків.

 


23-12-2021, 14:05 Відкрите заняття з дисципліни «Захист рослин»

Продовжуючи низку відкритих заходів тижня циклової комісії агрономічних дисциплін, 15 грудня відбулося відкрите заняття з дисципліни «Захист рослин» на тему: «Фітофармакологічний метод боротьби» зі студентами групи А–31 спеціальності «Агрономія».

Викладач вищої кваліфікаційної категорії Карпов Г.А. ознайомив студентів з перевагами та недоліками хімічного методу, існуючими препаративними формами пестицидів та способами їх застосування.

Карпов Г.А. продемонстрував студентам зразки препаратів – гербіцидів, фунгіцидів, інсектицидів;  розповів про способи їх застосування  та дози.

На занятті був представлений та розглянутий широкий асортимент довідкової літератури.  Наприкінці відкритого заходу, з метою закріплення матеріалу, був переглянутий відеофільм «Компанія Bayer», після якого студенти разом з викладачем обговорювали та ділилися своїми враженнями.

  


23-12-2021, 13:54 Педагогічний досвід викладача агрономічних дисциплін Патутіной В. К.

З метою ознайомлення з педагогічною майстерністю викладачів спецдисциплін 13 грудня проведено відкритий тематичний захід «Ті, що ведуть до успіху» для студентів груп АБ-11, АБ-21. Голова циклової комісії Патутіна В.К. представила студентам викладачів агрономічних дисциплін.

Серед студентів було проведено конкурс на знання прислів’їв про овочі та  фрукти, а також використанні їх в народній медицині.

Викладачем були використані ігрові методи, які допомагають студентам підвищіти рівень засвоєння матеріалу.

14 грудня  викладач Патутіна В.К. провела зі студентами групи А-41 відкрите заняття з дисципліни «Економіка сільського господарства» на тему: «Економічні результати та ефективність діяльності підприємств».

Студенти,  розгадуючи  ребуси, відповідаючи на  бліц - опитування,  актуалізували опорні знання, розв’язували задачі, розраховували показники економічної ефективності виробництва продукції рослинництва, діяльності підприємства, ефективності господарських заходів; робили аналіз та формували висновки. А ще дізнались цікаві факти: про Всесвітній день економіста, першу жінку-міліонера, випуск грошей.

Заняття було проведено на високому професійному рівні.

 


23-12-2021, 13:30 Знайомство з сайтом Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти

Шановні учасники ЗНО!

Розпочинаємо знайомство з сайтом Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти та його соціальними мережами!

Нам дуже хочеться, щоб інформація з сайту

допомогла Вам у підготовці до ЗНО.

А по завершенню знайомства ми запропонуємо декілька пошукових завдань.

 

Адреса нашого сайту - https://test.dn.ua/

Саме тут, за вкладкою до меню ЗНО/ДПА, розміщується актуальна інформація з питань зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року та пробного ЗНО. Сторінки адаптовані до мобільних додатків.


21-12-2021, 10:30 Тиждень циклової комісії агрономічних дисциплін

З метою підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань пропаганди агрономічних дисциплін з 13 по 17 грудня  2021 року проходив Тиждень циклової комісії агрономічних дисциплін.

Викладачами були підготовлені та проведені цікаві тематичні заходи, відкриті заняття, конкурси, спрямовані на розповсюдження передового педагогічного досвіду.

У рамках Тижня було проведено:

Викладач Патутіна В.К.

Тематичний захід: «Ті, що ведуть до успіху» для студентів груп АБ-11, АБ-21.

Відкрите заняття з дисципліни «Економіка сільського господарства» на тему: «Економічні результати  та ефективність діяльності підприємств» для студентів групи А-41.

Викладач  Карпов Г.А.

Відкрите заняття з дисципліни «Захист рослин» на тему: «Фітофармакологічний метод боротьби» для студентів групи А-31.

Викладач  Вервейко В.В.

Відкритий тематичний захід «Земля-годувальниця» для студентів спеціальності «Агрономія».

Викладач Байбара О.А.

Відкритий тематичний захід напередодні свята «Святий Миколай до нас завітай» зі студентами коледжу.

Патутіна В.К., голова циклової комісії агрономічних дисциплін, підвела підсумки тижня та від імені адміністрації оголосила подяку викладачам та студентам, які доклали чимало зусиль для його проведення.

 


20-12-2021, 10:30 Відкрите заняття з предмету Технології (Агровиробництво)

09 грудня викладач вищої кваліфікаційної категорії Байбара О.А. провела відкрите заняття на тему: «Технологія вирощування та догляду за плодово-ягідними рослинами» зі студентами груп АБ-11 та АБ-21.

У першій частині заняття викладач приділила увагу питанням класифікації плодових культур, технологіям вирощування яблунь та суниці, використовуючи різні методи та прийоми.

Друга частина була проведена у вигляді гри-вікторини, де студенти двох команд відповідали на питання, розв’язували кросворди та відгадували загадки про плодові культури.

Заключна частина заняття була присвячена практичній роботі. Студенти вчилися висаджувати розсаду суниці в горщечки.

Заняття було проведено на високому педагогічному рівні.

 


16-12-2021, 10:59 Бібліотека: новини і події

Всесвітній день боротьби зі СНІД

  

Згідно інформаційного бюлетеня ЮНЕЙДС за 2017 рік, глобальна статистика ВІЛ: з початку епідемії заразилися ВІЛ 76,1 [65,2-88,0] мільйона людей; до червня 2017 року 20,9 мільйона людей отримували лікування в рамках антивірусної терапії; в 2016 році загальносвітове число людей, що живуть з ВІЛ, становило 36,7 [30,8-42,9] мільйонів людей, до того ж число нових випадків зараження ВІЛ склало 1,8 [1,6-2,1] мільйона; тільки в 2016 році число людей, які померли від супутніх СНІД хвороб, склало 1 [0,83-1,2] мільйон. У 2016 році показник нових випадків зараження ВІЛ-інфекцією серед дорослих, за оцінками, знизився на 11% відносно 2010 року. Показник смертності внаслідок СНІД знизився на 48% щодо пікового показника 2005 року.


Всесвітній день комп’ютерної графіки (Міжнародний день дизайнерів та аніматорів)

  

Всесвітній день комп’ютерної графіки або День 3D відзначається в першій декаді грудня. Виникло це свято у 1998 році за задумом американської компанії Alias. Святкування забарвлені презентаціями найбільш яскравих творчих проектів в області 3D та графіки.


Всесвітній день ґрунтів

 

 Ґрунт є справжньою живою системою, складається з 6 шарів, так званих горизонтів О, А, Е, В, С і Р. Вони діють як фільтр для підземних вод, здійснюють фільтрацію забруднюючих речовин. Відомо, що в жменьці землі присутні більше мікроорганізмів, ніж людей на землі. Ґрунт складається з 45% мінеральних речовин, 25% води, 25% повітря і 5% органічної речовини, вона є ключовим елементом в циклі обороту вуглецю в природі. Вона допомагає нам в процесах пом’якшення та адаптації клімату, що змінюється.


День Збройних Сил України

  

Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і пошану з боку офіційних державних структур усіх рівнів. Цей День приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6 грудня 1991 року «Про Збройні Сили України». Саме свято - День Збройних Сил України було встановлено у 1993 році постановою Верховної Ради України від 19 жовтня № 3528-XII.


День місцевого самоврядування в Україні

  

В Україні 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування - це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.


День подарунків

 

Усім нам дуже подобається отримувати всілякі приємні подарунки. Це справжній сюрприз, коли гублячись у здогадах, ми отримуємо щось зовсім несподіване, але в глибині душі лише крадькома окреслене в наших добрих надіях і мріях, що приносить нам непідробну радість і теплі почуття. Через подарунок можна передати не тільки свою ніжність і турботу, а й показати всю щирість своїх почуттів і переживань по відношенню до свого улюбленого або улюбленої, друга чи подруги, родича, знайомого, колеги по роботі або навіть начальника. Не дивно, що колись у далекій Великобританії та пов’язаних з нею країн Британської співдружності, а саме в Канаді та Австралії, Новій Зеландії та на Самоа, Кірибаті тощо виникло це дивовижне свято, свято сюрпризів, свято подарунків, свято уваги і не байдужості.


   


15-12-2021, 05:00 Звіт про проведення тижня загальноосвітніх дисциплін

 Відповідно до «Положення про проведення тематичних тижнів у ВСП «ДАФК ЛНАУ» та з метою підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань пропаганди загальноосвітніх дисциплін з 03.12.21 - 10.12.21 проходив Тиждень циклової комісії загальноосвітніх дисциплін.

Були сплановані заходи тижня, підготовлені цікаві різноманітні завдання, які враховували вікові особливості та рівень підготовки студентів,  використовувалися різні форми та методи роботи. Провідна роль в організації тижня належала викладачам, але його особливістю було широке залучення студенів різних груп коледжу, які показали високі та достатні результати з загальноосвітніх предметів, збагатили свої знання.

У рамках Тижня було проведено:

Рєзнік О.Г.

Відкрите заняття у військкоматі  «День захисника України »

 (студенти 1-2 курсу).

Ільїна І.В.

Захід з елементами психосоціологічного тренінгу (студенти 1-4 курсу)

Воронцова О.М., Мірошніченко Г.І.

Відкритий захід  «Математика навколо тебе» (група АБ-11)

Усова Н.О.

Відкрите заняття з української мови «Види односкладних речень» (група АБ-21)

Ільїн А.В.

Інтерактивне заняття з англійської мови«Wheat in the USA» (група А-31)

Байбара О.А.

Відкрите заняття з технології агровиробництва

«Класифікація плодових культур» (група АБ-11)

Гуторова В.В.

Брейн-ринг до Всесвітнього дня прав людини (групи АБ-11, АБ-21)

     Голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Акулова О.М. підвела підсумки проведеного тижня, від імені адміністрації вручила подяки викладачам. В.о. директора Воронцова О.М. висловила подяку Голові циклової комісії за якісну підготовку та організацію роботи під час проведення тижня, побажала всім присутнім невичерпної наснаги, терпіння, нових звершень.


 


 
Гуртожиток
Панель управління
 

Популярні статті
 • З ДНЕМ СТУДЕНТА
 • День робітника сільського господарства
 • Радіодиктант національної єдності 2022
 • День української писемності та мови
 • 90-річчя Голодомору в Україні (1932—1933)
 • Всеукраїнський радіодиктант Національної єдності-2022: оприлюднено текст


 • Опит
  Вы учитесь на  Показать все опросы
   
   

  Адреса: ВСП "ДАФК ЛНАУ", 85103, вул. Учбова, 1, м. Костянтинівка, Доsнецька обл. 8 (06272) 98785; 98722; 98783 fax: 8 (06272) 98721 E-mail: donb.collage@lnau.edu.ua