МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЛУГАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
  ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ
"ДОНБАСЬКИЙ АГРАРНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЛНАУ"
м. Костянтинівка

На головну Контакти... ...Ліцензія АE №636137 від 27.04.2015
На головну
 

ВСП ДАФК ЛНАУ м.Слов'янськ

Календар
«    Июнь 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
 
 
Архів новин
Май 2023 (1)
Апрель 2023 (3)
Март 2023 (4)
Февраль 2023 (5)
Январь 2023 (1)
Декабрь 2022 (6)
 
Діяльність «гарячих ліній»
Урядова горяча лінія

Урядова горяча лінія

Національна «Гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми і гендерної дискримінації ГО 'Ла Страда-Україна'

Національна дитяча «Гаряча лінія» з питань запобігання насильства в сім’ї та захисту прав дітей ГО 'Ла Страда-Україна'
 
Ключевые теги:
 
Ми-здорове покоління Мы в Париже Новорічна дискотека Новорічна казка Світ чистої води Ярмарок професій бінар земправо день волонтерства мандрівка Євросоюзом
 

 
Лабораторний корпус

ОГОЛОШЕННЯ


14-12-2021, 08:19 Передовий педагогічний досвід

З метою розповсюдження передового педагогічного досвіду серед викладачів коледжу 08 грудня був проведене нестандартне заняття з англійської мови зі студентами 3 курсу групи А-31 спеціальності «Агрономія».

Викладач-методист вищої категорії Ільїн Андрій Вікторович продемонстрував як можна застосовувати різні комп’ютерні технології на занятті введення нового лексичного та мовного матеріалу. Студенти продемонстрували вміння працювати з онлайн тестами, створеними у Google формах, для активізації лексичного матеріалу; роботу з додатком Plickers для розвитку навичок аудіювання; роботу з тестами з граматики, створеними за допомогою он-лай сервіса TestPad та пройшли веб-квест для закріплення нового матеріалу.

Методи, які були застосовані на занятті, є дуже актуальними в наш час широкого використання комп’ютерів, телефонів, смартфонів та  проведення занять у дистанційному режимі. Використання згаданих методик допомагає студентам та викладачеві підтримувати темп проведення заняття на високому рівні, підвищує рівень засвоєння матеріалу та робить заняття цікавим.

Заняття було проведено на високому методичному та педагогічному рівні.

 


14-12-2021, 08:17 Ми за життя без насильства

У рамках проведення тижня циклової комісії загальноосвітніх дисциплін 06 грудня студенти та викладачі коледжу були учасниками інтерактивного заходу «Ми за життя без насильства».  Захід був приурочений   акції «16 днів проти насильства». Педагог соціальний, Інна Ільїна, освітила основні питання, що стосуються насильства над людьми взагалі та зокрема  насильство в сім’ї.  Аудиторія обговорювала питання, як відрізнити конфлікт від  насильства; як виховувати вміння попереджувати жорстоке поводження з однолітками чи іншими людьми.

У ході заходу були використані інноваційні форми проведення профілактичної роботи: Гра «Мікрофон», презентація «Міфи та факти» та інтерактивна вправа «Міфи та факти», розбір ситуацій у групах та онлайн анкетування.

Захід був проведений на високому педагогічному рівні; студенти не залишилися байдужими до теми насильства.

 


13-12-2021, 14:58 Відкрите заняття з української мови «Види односкладних речень»

7 грудня було проведено відкрите заняття з української мови «Види односкладних речень». Викладач Усова Ніна Олександрівна підготувала різноманітні завдання, використовуючи багато нових методів та прийомів. Студенти були активні, зацікавлені. На занятті дуже чітко простежувалась виховна лінія, підкріплена завданнями, що нерозривно розкривають цілісність та нерозривну єдність мови з українською літературою.

Дякуємо всім, хто був присутній на відкритому занятті!

 


11-12-2021, 19:23 У світі права

Завершення тижня циклової комісії загальноосвітніх дисциплін відбулося 10.12.2021 р.. Викладач історії Гуторова Вікторіна провела для студентів 1 та 2 курсу правознавчу гру «У світі права», присвячену Міжнародному дню прав людини. Гра проходила у форматі брейн-рингу, метою якого було узагальнення та систематизація знань молоді в галузі права, підвищення рівня правової культури. Командам було запропоновано 12 різнопланових завдань: проблемна ситуація, мозковий штурм, клоуз-тест, кросворд, блеф-клуб, чорна скринька, відео-запитання, анаграма, німий актор, хмаринка, творче завдання, художник права. Студенти подивилися відео «Загальна Декларація прав людини» та «Права дитини». В ході напруженої боротьби, команда «Закон» (1 курс) виборола І місце, команда «Дружба» (2 курс) зайняла ІІ місце. Всі учасники гри отримали солодощі та навчальне приладдя в якості призів.

 


9-12-2021, 12:07 Грант для студентів Луганського національного аграрного університету (соціальна програма Scholarship)

Запрошуємо студентів взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. 

Наразі відкрито 6 номінацій: 

18 000 грн. -  https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lily@scholarship.events)

23 000 грн. -  https://alterair.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@alterair.ua)

17 500 грн. -  https://www.lumident.kiev.ua/ua/sotsialnaja-programma-scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@lumident.kiev.ua)

22 000 грн. -  https://greenforest.com.ua/scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: hello@greenforest.com.ua)

20 000 грн. -  https://renix.com.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@renix.com.ua)

30 000 грн. -  https://biovit.ua/Scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@biovit.ua)

Участь повністю безкоштовна. 

Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних.


8-12-2021, 11:16 Виховний захід «Математика навколо нас»

6 грудня 2021 року в Коледжі  було проведено виховний захід «Математика навколо нас», який підготували викладачі математики Олена Воронцова і Ганна Мірошніченко. Команди студентів коледжу змагалися між собою  у розв’язанні математичних задач, завдань з логіки,   інформатики, астрономії. Було проглянуто презентації «Жінки математики», «Математика і музика», «Математика навколо нас», «Професії, які пов’язані з математикою» . Командам були запропоновані  різні математичні завдання на кмітливість, логіку, увагу. Розв’язуючи  задачі студенти розвивали самостійність і творчість, розширювали свій кругозір, розвивали логічне і образне мислення. Студенти вчилися вирішувати перешкоди за допомогою математичних міркувань, розвивали вміння орієнтуватися в різноманітних ситуаціях, спілкуватися з учасниками заходу, працювати в команді, і насамперед, це – підвищення мотивації до вивчення математики. Перше місце, в складній боротьбі, одержала Команда «Зелений слоник». Друге місце – Команда «Арифметика». Команди отримали солодкі призи від спонсорів.

 


7-12-2021, 14:16 Про скасування "червоного" рівня епідемічної небезпеки на території Донецької області

 


6-12-2021, 14:53 6 грудня – День Збройних Сил України

3 грудня 2021 року студенти  І та ІІ курсу нашого коледжу відвідали Костянтинівський військомат. Військовослужбовці провели  відкрите заняття, основною метою якого було показати як правильно розбирається та збирається автомат. Зацікавлені студенти з задоволенням взяли участь у заході, уважно слухали та мали змогу самостійно спробувати розібрати або зібрати зброю. З нагоди святкування Дня ЗСУ від викладачів та студентів ВСП «ДАФК ЛНАУ» ми привітали хлопців з їхнім професійним святом, побажали  міцного здоров’я та успіхів в їх нелегкій справі. Для підняття бойового духу та гарного настрою ми пригостили  військових солодощами.

Дякуємо за теплий прийом, сподіваємося на подальшу співпрацю. Ще раз вітаємо зі святом!

 


2-12-2021, 17:30 Щодо проведення міжнародного фотоконкур

 


1-12-2021, 17:28 1 грудня – День боротьби зі СНІДом

СНІД – це біда не однієї людини.  Не однієї нації, не однієї країни.  СНІД представляє загрозу для всіх.  Сьогодні у вирії подій, що відбуваються у світі, людина забуває про проблему СНІДу, сподіваючись, що вона її не торкнеться. Але з кожним роком все більше і більше людей стає ВІЛ- інфікованими, в тому числі і дітей.  Сотні тисяч нікому не відомих, а завтра це може бути будь хто з нас. СНІД забирає життя незалежно від раси, віри, національності, статі, багатства.

1 рудня 2021 року у «Донбаському аграрному фаховому коледжі ЛНАУ»  відбувся тематичний виховний захід  під назвою «Його ім’я – підступний СНІД».

 


Міжнародним символом боротьби зі СНІДом є червона стрічка, яка поєднала людей багатьох країн.  Сьогодні у всьому світі червона стрічка символізує:

 • Усвідомлення серйозності ВІЛ/СНІДу.
 • Надію на те, що буде знайдено вакцину від ВІЛ і ліки від СНІДу.
 • Солідарність із людьми, які живуть з ВІЛ, їхніми близькими, рідними і друзями.
 • Пам’ять про мільйони людей, життя яких забрала ця недуга.
 • Протест проти істерії і невігластва, дискримінації та суспільної ізоляції людей, що живуть з ВІЛ.

До уваги студентів були наведені статистичні дані про кількість захворівши на СНІД та ВІЧ інфікованих, продемонстровані відео ролики про хворобу, надані цікаві історичні дані про відомих людей, які померли від СНІДу.

Нажаль, куріння, алкоголізм, наркоманія, СНІД стали складовою частиною життя суспільства і, особливо, молоді. Природно, що кожний знаходить відповіді та приймає рішення самостійно.  Дуже важливо зупинитися в потрібний момент, подумати над тим, чи варто розмінювати своє здоров’я на цигарку, пляшку, шприц, лікарняне ліжко і сумнівні розваги. Кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції.


 
Гуртожиток
Панель управління
 

Популярні статті
 • 18 травня 2023 рік – День вишиванки!


 • Опит
  Вы учитесь на  Показать все опросы
   
   

  Адреса: ВСП "ДАФК ЛНАУ", 85103, вул. Учбова, 1, м. Костянтинівка, Доsнецька обл. 8 (06272) 98785; 98722; 98783 fax: 8 (06272) 98721 E-mail: donb.collage@lnau.edu.ua