МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЛУГАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
  ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ
"ДОНБАСЬКИЙ АГРАРНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЛНАУ"
м. Костянтинівка

На головну Контакти... ...Ліцензія АE №636137 від 27.04.2015
На головну
 

ВСП ДАФК ЛНАУ м.Слов'янськ

Календар
«    Август 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
 
 

Пpoгнoз мaгнитныx буpь
подробнее...

 
Архів новин
Июль 2022 (4)
Июнь 2022 (4)
Май 2022 (2)
Апрель 2022 (1)
Март 2022 (6)
Февраль 2022 (13)
 
Діяльність «гарячих ліній»
Урядова горяча лінія

Урядова горяча лінія

Національна «Гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми і гендерної дискримінації ГО 'Ла Страда-Україна'

Національна дитяча «Гаряча лінія» з питань запобігання насильства в сім’ї та захисту прав дітей ГО 'Ла Страда-Україна'
 
Ключевые теги:
 
Ми-здорове покоління Мы в Париже Новорічна дискотека Новорічна казка Світ чистої води Ярмарок професій бінар земправо день волонтерства мандрівка Євросоюзом
 

 
Лабораторний корпус

ОГОЛОШЕННЯ


23-12-2021, 13:30 Знайомство з сайтом Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти

Шановні учасники ЗНО!

Розпочинаємо знайомство з сайтом Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти та його соціальними мережами!

Нам дуже хочеться, щоб інформація з сайту

допомогла Вам у підготовці до ЗНО.

А по завершенню знайомства ми запропонуємо декілька пошукових завдань.

 

Адреса нашого сайту - https://test.dn.ua/

Саме тут, за вкладкою до меню ЗНО/ДПА, розміщується актуальна інформація з питань зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року та пробного ЗНО. Сторінки адаптовані до мобільних додатків.


21-12-2021, 10:30 Тиждень циклової комісії агрономічних дисциплін

З метою підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань пропаганди агрономічних дисциплін з 13 по 17 грудня  2021 року проходив Тиждень циклової комісії агрономічних дисциплін.

Викладачами були підготовлені та проведені цікаві тематичні заходи, відкриті заняття, конкурси, спрямовані на розповсюдження передового педагогічного досвіду.

У рамках Тижня було проведено:

Викладач Патутіна В.К.

Тематичний захід: «Ті, що ведуть до успіху» для студентів груп АБ-11, АБ-21.

Відкрите заняття з дисципліни «Економіка сільського господарства» на тему: «Економічні результати  та ефективність діяльності підприємств» для студентів групи А-41.

Викладач  Карпов Г.А.

Відкрите заняття з дисципліни «Захист рослин» на тему: «Фітофармакологічний метод боротьби» для студентів групи А-31.

Викладач  Вервейко В.В.

Відкритий тематичний захід «Земля-годувальниця» для студентів спеціальності «Агрономія».

Викладач Байбара О.А.

Відкритий тематичний захід напередодні свята «Святий Миколай до нас завітай» зі студентами коледжу.

Патутіна В.К., голова циклової комісії агрономічних дисциплін, підвела підсумки тижня та від імені адміністрації оголосила подяку викладачам та студентам, які доклали чимало зусиль для його проведення.

 


20-12-2021, 10:30 Відкрите заняття з предмету Технології (Агровиробництво)

09 грудня викладач вищої кваліфікаційної категорії Байбара О.А. провела відкрите заняття на тему: «Технологія вирощування та догляду за плодово-ягідними рослинами» зі студентами груп АБ-11 та АБ-21.

У першій частині заняття викладач приділила увагу питанням класифікації плодових культур, технологіям вирощування яблунь та суниці, використовуючи різні методи та прийоми.

Друга частина була проведена у вигляді гри-вікторини, де студенти двох команд відповідали на питання, розв’язували кросворди та відгадували загадки про плодові культури.

Заключна частина заняття була присвячена практичній роботі. Студенти вчилися висаджувати розсаду суниці в горщечки.

Заняття було проведено на високому педагогічному рівні.

 


16-12-2021, 10:59 Бібліотека: новини і події

Всесвітній день боротьби зі СНІД

  

Згідно інформаційного бюлетеня ЮНЕЙДС за 2017 рік, глобальна статистика ВІЛ: з початку епідемії заразилися ВІЛ 76,1 [65,2-88,0] мільйона людей; до червня 2017 року 20,9 мільйона людей отримували лікування в рамках антивірусної терапії; в 2016 році загальносвітове число людей, що живуть з ВІЛ, становило 36,7 [30,8-42,9] мільйонів людей, до того ж число нових випадків зараження ВІЛ склало 1,8 [1,6-2,1] мільйона; тільки в 2016 році число людей, які померли від супутніх СНІД хвороб, склало 1 [0,83-1,2] мільйон. У 2016 році показник нових випадків зараження ВІЛ-інфекцією серед дорослих, за оцінками, знизився на 11% відносно 2010 року. Показник смертності внаслідок СНІД знизився на 48% щодо пікового показника 2005 року.


Всесвітній день комп’ютерної графіки (Міжнародний день дизайнерів та аніматорів)

  

Всесвітній день комп’ютерної графіки або День 3D відзначається в першій декаді грудня. Виникло це свято у 1998 році за задумом американської компанії Alias. Святкування забарвлені презентаціями найбільш яскравих творчих проектів в області 3D та графіки.


Всесвітній день ґрунтів

 

 Ґрунт є справжньою живою системою, складається з 6 шарів, так званих горизонтів О, А, Е, В, С і Р. Вони діють як фільтр для підземних вод, здійснюють фільтрацію забруднюючих речовин. Відомо, що в жменьці землі присутні більше мікроорганізмів, ніж людей на землі. Ґрунт складається з 45% мінеральних речовин, 25% води, 25% повітря і 5% органічної речовини, вона є ключовим елементом в циклі обороту вуглецю в природі. Вона допомагає нам в процесах пом’якшення та адаптації клімату, що змінюється.


День Збройних Сил України

  

Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і пошану з боку офіційних державних структур усіх рівнів. Цей День приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6 грудня 1991 року «Про Збройні Сили України». Саме свято - День Збройних Сил України було встановлено у 1993 році постановою Верховної Ради України від 19 жовтня № 3528-XII.


День місцевого самоврядування в Україні

  

В Україні 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування - це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.


День подарунків

 

Усім нам дуже подобається отримувати всілякі приємні подарунки. Це справжній сюрприз, коли гублячись у здогадах, ми отримуємо щось зовсім несподіване, але в глибині душі лише крадькома окреслене в наших добрих надіях і мріях, що приносить нам непідробну радість і теплі почуття. Через подарунок можна передати не тільки свою ніжність і турботу, а й показати всю щирість своїх почуттів і переживань по відношенню до свого улюбленого або улюбленої, друга чи подруги, родича, знайомого, колеги по роботі або навіть начальника. Не дивно, що колись у далекій Великобританії та пов’язаних з нею країн Британської співдружності, а саме в Канаді та Австралії, Новій Зеландії та на Самоа, Кірибаті тощо виникло це дивовижне свято, свято сюрпризів, свято подарунків, свято уваги і не байдужості.


   


15-12-2021, 05:00 Звіт про проведення тижня загальноосвітніх дисциплін

 Відповідно до «Положення про проведення тематичних тижнів у ВСП «ДАФК ЛНАУ» та з метою підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань пропаганди загальноосвітніх дисциплін з 03.12.21 - 10.12.21 проходив Тиждень циклової комісії загальноосвітніх дисциплін.

Були сплановані заходи тижня, підготовлені цікаві різноманітні завдання, які враховували вікові особливості та рівень підготовки студентів,  використовувалися різні форми та методи роботи. Провідна роль в організації тижня належала викладачам, але його особливістю було широке залучення студенів різних груп коледжу, які показали високі та достатні результати з загальноосвітніх предметів, збагатили свої знання.

У рамках Тижня було проведено:

Рєзнік О.Г.

Відкрите заняття у військкоматі  «День захисника України »

 (студенти 1-2 курсу).

Ільїна І.В.

Захід з елементами психосоціологічного тренінгу (студенти 1-4 курсу)

Воронцова О.М., Мірошніченко Г.І.

Відкритий захід  «Математика навколо тебе» (група АБ-11)

Усова Н.О.

Відкрите заняття з української мови «Види односкладних речень» (група АБ-21)

Ільїн А.В.

Інтерактивне заняття з англійської мови«Wheat in the USA» (група А-31)

Байбара О.А.

Відкрите заняття з технології агровиробництва

«Класифікація плодових культур» (група АБ-11)

Гуторова В.В.

Брейн-ринг до Всесвітнього дня прав людини (групи АБ-11, АБ-21)

     Голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Акулова О.М. підвела підсумки проведеного тижня, від імені адміністрації вручила подяки викладачам. В.о. директора Воронцова О.М. висловила подяку Голові циклової комісії за якісну підготовку та організацію роботи під час проведення тижня, побажала всім присутнім невичерпної наснаги, терпіння, нових звершень.


 


14-12-2021, 08:19 Передовий педагогічний досвід

З метою розповсюдження передового педагогічного досвіду серед викладачів коледжу 08 грудня був проведене нестандартне заняття з англійської мови зі студентами 3 курсу групи А-31 спеціальності «Агрономія».

Викладач-методист вищої категорії Ільїн Андрій Вікторович продемонстрував як можна застосовувати різні комп’ютерні технології на занятті введення нового лексичного та мовного матеріалу. Студенти продемонстрували вміння працювати з онлайн тестами, створеними у Google формах, для активізації лексичного матеріалу; роботу з додатком Plickers для розвитку навичок аудіювання; роботу з тестами з граматики, створеними за допомогою он-лай сервіса TestPad та пройшли веб-квест для закріплення нового матеріалу.

Методи, які були застосовані на занятті, є дуже актуальними в наш час широкого використання комп’ютерів, телефонів, смартфонів та  проведення занять у дистанційному режимі. Використання згаданих методик допомагає студентам та викладачеві підтримувати темп проведення заняття на високому рівні, підвищує рівень засвоєння матеріалу та робить заняття цікавим.

Заняття було проведено на високому методичному та педагогічному рівні.

 


14-12-2021, 08:17 Ми за життя без насильства

У рамках проведення тижня циклової комісії загальноосвітніх дисциплін 06 грудня студенти та викладачі коледжу були учасниками інтерактивного заходу «Ми за життя без насильства».  Захід був приурочений   акції «16 днів проти насильства». Педагог соціальний, Інна Ільїна, освітила основні питання, що стосуються насильства над людьми взагалі та зокрема  насильство в сім’ї.  Аудиторія обговорювала питання, як відрізнити конфлікт від  насильства; як виховувати вміння попереджувати жорстоке поводження з однолітками чи іншими людьми.

У ході заходу були використані інноваційні форми проведення профілактичної роботи: Гра «Мікрофон», презентація «Міфи та факти» та інтерактивна вправа «Міфи та факти», розбір ситуацій у групах та онлайн анкетування.

Захід був проведений на високому педагогічному рівні; студенти не залишилися байдужими до теми насильства.

 


13-12-2021, 14:58 Відкрите заняття з української мови «Види односкладних речень»

7 грудня було проведено відкрите заняття з української мови «Види односкладних речень». Викладач Усова Ніна Олександрівна підготувала різноманітні завдання, використовуючи багато нових методів та прийомів. Студенти були активні, зацікавлені. На занятті дуже чітко простежувалась виховна лінія, підкріплена завданнями, що нерозривно розкривають цілісність та нерозривну єдність мови з українською літературою.

Дякуємо всім, хто був присутній на відкритому занятті!

 


11-12-2021, 19:23 У світі права

Завершення тижня циклової комісії загальноосвітніх дисциплін відбулося 10.12.2021 р.. Викладач історії Гуторова Вікторіна провела для студентів 1 та 2 курсу правознавчу гру «У світі права», присвячену Міжнародному дню прав людини. Гра проходила у форматі брейн-рингу, метою якого було узагальнення та систематизація знань молоді в галузі права, підвищення рівня правової культури. Командам було запропоновано 12 різнопланових завдань: проблемна ситуація, мозковий штурм, клоуз-тест, кросворд, блеф-клуб, чорна скринька, відео-запитання, анаграма, німий актор, хмаринка, творче завдання, художник права. Студенти подивилися відео «Загальна Декларація прав людини» та «Права дитини». В ході напруженої боротьби, команда «Закон» (1 курс) виборола І місце, команда «Дружба» (2 курс) зайняла ІІ місце. Всі учасники гри отримали солодощі та навчальне приладдя в якості призів.

 


9-12-2021, 12:07 Грант для студентів Луганського національного аграрного університету (соціальна програма Scholarship)

Запрошуємо студентів взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. 

Наразі відкрито 6 номінацій: 

18 000 грн. -  https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lily@scholarship.events)

23 000 грн. -  https://alterair.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@alterair.ua)

17 500 грн. -  https://www.lumident.kiev.ua/ua/sotsialnaja-programma-scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@lumident.kiev.ua)

22 000 грн. -  https://greenforest.com.ua/scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: hello@greenforest.com.ua)

20 000 грн. -  https://renix.com.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@renix.com.ua)

30 000 грн. -  https://biovit.ua/Scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@biovit.ua)

Участь повністю безкоштовна. 

Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних.


 
Гуртожиток
Панель управління
 

Популярні статті
 • Графік проведення співбесіди
 • Вітаємо випускників 2022 року!
 • ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ!


 • Опит
  Вы учитесь на  Показать все опросы
   
   

  Адреса: ВСП "ДАФК ЛНАУ", 85103, вул. Учбова, 1, м. Костянтинівка, Доsнецька обл. 8 (06272) 98785; 98722; 98783 fax: 8 (06272) 98721 E-mail: donb.collage@lnau.edu.ua