МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЛУГАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
  ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ
"ДОНБАСЬКИЙ АГРАРНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЛНАУ"
м. Костянтинівка

На головну Контакти... ...Ліцензія АE №636137 від 27.04.2015
На головну
 

ВСП ДАФК ЛНАУ м.Слов'янськ

Календар
«    Май 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
 
 

Пpoгнoз мaгнитныx буpь
подробнее...

 
Архів новин
Май 2022 (2)
Апрель 2022 (1)
Март 2022 (6)
Февраль 2022 (13)
Январь 2022 (5)
Декабрь 2021 (20)
 
Діяльність «гарячих ліній»
Урядова горяча лінія

Урядова горяча лінія

Національна «Гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми і гендерної дискримінації ГО 'Ла Страда-Україна'

Національна дитяча «Гаряча лінія» з питань запобігання насильства в сім’ї та захисту прав дітей ГО 'Ла Страда-Україна'
 
Ключевые теги:
 
Ми-здорове покоління Мы в Париже Новорічна дискотека Новорічна казка Світ чистої води Ярмарок професій бінар земправо день волонтерства мандрівка Євросоюзом
 

 
Лабораторний корпус

ОГОЛОШЕННЯ


18-05-2022, 19:16 19 травня – День вишиванки!

19 травня – День вишиванки!

   У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.

  День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.

  Свято було засноване в Чернівцях у 2006 році. Студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запропонували ідею акції “Всесвітній день вишиванки” і прийшли одного дня в українському традиційному одязі. Спочатку акцію підтримали кілька десятків студентів і викладачів університету, але в подальші роки свято вийшло на всеукраїнський рівень, до нього приєдналася українська діаспора по всьому світу, а також всі охочі підтримати Україну

   Цього року все буде по-іншому  У країні триває війна, але разом з тим вважається, що українцям в такий кризовий період особливо потрібні позитивні емоції, натхнення, налаштування на добрі думки. Саме тому цьогоріч  повернемося спогадами у мирний час,  переглянемо фото випускників, якими ми завжди пишаємося та студентів, які навчаються  у нашому коледжі.

 


5-05-2022, 11:27 Вступники зможуть пройти реєстрацію на НМТ у червні

Вступники до закладів вищої освіти, які не мали змоги зареєструватись для проходження спрощеного ЗНО у вигляді мультитесту, отримають таку можливість у червні.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет під час прямого включення на каналі IСTV.

За його словами, у червні буде ще одна спроба для реєстрації учасників мультипредметного тесту.

«Враховуючи воєнний стан, враховуючи те, що багато дітей перебуває в стресовому стані, ми дамо можливість нашим дітям для продовження навчання саме в Україні пройти ще одну спробу реєстрації», – наголосив Сергій Шкарлет.

Вступники зможуть пройти реєстрацію на НМТ у червні


30-04-2022, 22:10 Усе про мультипредметний тест. Пояснює заступниця директора УЦОЯО

“Провести традиційне повноцінне ЗНО під час війни неможливо. Адже треба влаштувати складні процедури, починаючи з друку й завершуючи перевіркою бланків відповідей учасників. Ці процедури також пов’язані з охороною, персоналом пунктів тестування, залученням екзаменаторів до перевірки тестових завдань.

Ідеться також про те, щоби доставити тестові зошити, а це – тонни матеріалів для кожного пункту тестування. До того ж потім звідти треба отримати бланки відповідей. Уявіть собі, як доставляти ці матеріали зруйнованими дорогами Сумської чи Харківської областей. Тому МОН обрало інший формат проведення вступної кампанії у 2022 році – національний мультипредметний тест”, – розповідає заступниця директора УЦОЯО Тетяна Вакуленко під час години запитань.

“Нова українська школа” зробила конспект із відповідями на головні запитання про так зване спрощене ЗНО.

 31-03-2022, 15:03 ОНОВЛЕНИЙ КАБІНЕТ СОЦІАЛЬНОГО ПЕДАГОГА

Звертаємо вашу увагу, розпочав роботу оновлений електронний кабінет соціального педагога. Запрошуємо вас ознайомитися з актуальними матеріалами

 


25-03-2022, 10:30 ПОРАДИ З НАДАННЯ ПЕРШОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ ЛЮДЯМ, ЯКІ ПЕРЕЖИЛИ КРИЗОВУ ПОДІЮ

Що таке перша психологічна допомога (ППД)? Як толерантно надавати першу психологічну допомогу людям, які пережили кризову ситуацію? Як керувати стресом і бути витривалим? Команда Міністерства освіти і науки України підготувала кілька корисних посібників від міжнародних партнерів, які допоможуть відповісти на ці запитання та зміцнити ментальне здоров’я.

 • «Перша психологічна допомога: посібник для працівників на місцях»

У посібнику описана процедура надання підтримки людям, які опинилися в кризовій ситуації, підтримки з повагою до їхньої гідності, культури та можливостей.

Завантажити посібник можна за посиланням - http://apps.who.int/iris/bitstream/handle/10665/44615/9786176150787-ukr.pdf?sequence=72

 • «Перша психологічна підтримка: посібник фасилітатора з орієнтації працівників на місцях»

У посібнику викладені поради про те, як підготувати помічників у сфері надання першої психологічної допомоги людям, які пережили серйозну кризову подію.

Завантажити посібник можна за посиланням - https://app.mhpss.net/?get=245/psychological-first-aid_facilitators-manual-for-orienting-field-workers_ukrainian_e-version.pdf

 • «Важливі навички в періоди стресу: iлюстроване керівництво»

Посібник ілюструє практичні та легкі поради для зниження рівня стресу.

 Завантажити посібник можна за посиланням - https://apps.who.int/iris/handle/10665/339150

 


24-03-2022, 10:27 Місяць незламності

 Сьогодні, 24.03.2022,  місяць героїчної боротьби українського народу проти російської агресії. Місяць спротиву! Місяць незламності! З такими словами звернувся Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

За цей час 566 закладів освіти постраждали від бомбардувань та обстрілів, 73 з них зруйновано повністю. Агресор стверджує, що наносить удари виключно по військових об'єктах нашої країни. Але ми зібрали численні факти та аргументи, які спростовують це твердження: російський агресор руйнує будинки, дитячі садки, школи та університети. Ці 29 днів назавжди змінили наше життя. Та ми довели, що українці – сильна, непохитна та волелюбна нація, яка за свою перемогу і незалежність буде битися до кінця!

Кожен із нас робить все можливе аби перемога була ближче: хтось голіруч зупиняє танки, хтось виходить на протести в окупованих містах, хтось готує найсмачнішу їжу для наших військових, хтось звертається в молитві до Бога, а хтось продовжує вчити і навчатися та міцно тримати освітній фронт. Саме завдяки такій взаємодії та зусиллям гордого народу, який любить свою Батьківщину понад усе, провалилися плани загарбників захопити нашу землю.

Ми обов’язково переможемо! Ми побудуємо ще кращу Україну! Ми ніколи не забудемо подвиг наших героїв!

Слава Україні! 

#Ми_Сильні


23-03-2022, 15:05 ПРО ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ НА ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВАХ НІМЕЧЧИНИ
Шановні колеги!
?????Протягом 2018-2022 років у рамках спільного українсько-німецького проєкту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах Україні» було організовано проходження практики на фермерських господарствах Німеччини для понад 100 студентів коледжів.
????У цей складний для України період німецькі фермери знову запрошують студентів і студенток коледжів віком 17-18 років, а також студенток старших 18 років з аграрних та не аграрних коледжів, які знайомі з сільськогосподарським виробництвом, на практику до фермерських господарств на період 6 місяців.
???????У разі, якщо у вашому коледжі є охочі студенти та студентки, прохання звертатися до Андрія Геті Andriy Getya (електронна адреса: getya@ukr.net, Viber: +380-50-195-0125).
???? Про кожного кандидата потрібна така інформація:
- ПІБ;
- дата народження;
- місце проживання в Україні;
- заклад освіти, спеціальність;
- закордонний паспорт. Номер. Чи є в наявності;
- електронна адреса, телефон, Viber тощо;
- яку іноземну мову вивчали;
- щеплення від COVID (скільки раз, коли щеплені, яким препаратом);
- чи хворіли COVID останні три місяці.
???Надана інформація буде використана для вибору відповідних фермерських господарств.
 

16-03-2022, 15:17 Загальнонаціональна хвилина мовчання

 


9-03-2022, 17:57 Щодо ДПА та ЗНО в 2022 році

 Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет повідомив https://t.me/SerhiyShkarlet/709, що об’єднавши зусилля з Комітетом з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України, освітянською та батьківською спільнотами виходимо з пропозицією про одноразову зміну алгоритмів щодо державної підсумкової атестації для учнів 11 класу та вступу до закладів вищої освіти України у 2022 році.

Враховуючи правовий режим воєнного стану, який спричинений військовою агресією Російської Федерації, агресивність російських військових і терористичних угруповань до національної системи освіти та науки, пропонуємо скасувати складання державної підсумкової атестації (ДПА), зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) як конкурсний критерій доступу до освітніх послуг.

“Таке рішення є непростим, але необхідним! Адже наше головне завдання знизити рівень будь-яких стресів для дітей. Вони проживають непростий період сьогодні, і ми маємо докласти всіх зусиль, щоб цей період хоча б якось пом’якшити”, - підкреслив Міністр.

Сергій Шкарлет, також зазначив, що відміна ЗНО сьогодні необхідна для збереження студентського контингенту, національного інтелектуального потенціалу, стимулювання до навчання в Україні, навіть у такий скрутний для нашої країни та суспільства час.

#ЗагальнаСередняОсвіта #ВищаОсвіта #Вступ2022 #ДПА #ЗНО #ЄВІ_ЄФВВ


27-02-2022, 19:14 Шановні студенти, викладачі!

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 25.02.2022 року № 1/3276-22, наказу по Коледжу № 60 від 28.02.2022 року з 28 лютого по 12 березня 2022 року у закладах  освітиі в нашому Коледжі оголошено канікули. Зберігайте спокій. Будьте на зв'язку з класними керівниками. Слідкуйте за інформацією  на нашому сайті. Всім миру та добра! Бережіть себе!

В.о. директора ВСП «ДАФК ЛНАУ» Олена ВОРОНЦОВА

 


 
Гуртожиток
Панель управління
 

Популярні статті
 • Усе про мультипредметний тест. Пояснює заступниця директора УЦОЯО
 • Вступники зможуть пройти реєстрацію на НМТ у червні
 • 19 травня – День вишиванки!


 • Опит
  Вы учитесь на  Показать все опросы
   
   

  Адреса: ВСП "ДАФК ЛНАУ", 85103, вул. Учбова, 1, м. Костянтинівка, Доsнецька обл. 8 (06272) 98785; 98722; 98783 fax: 8 (06272) 98721 E-mail: donb.collage@lnau.edu.ua